Terugkomdag

Uitgebreide cursusinformatie

Details

Algemene informatie

Ook bij het aanleren van draagmogelijkheden geldt: Al doende leert men. Er zal ook na de cursus nog veel geoefend moeten blijven worden. Ook zullen er vragen ontstaan over casussen die u graag beantwoord wilt zien. Daarom organiseert Zorgdragen Opleidingen terugkomdagen waar in groepsverband geoefend kan worden, en casuïstiek die deelnemers zelf tegen zijn gekomen, behandeld wordt. Van elkaar kan zoveel geleerd worden!

Het thema van de terugkomdag is elke keer anders, en er zullen lezingen zijn gerelateerd aan dat thema. Zodra het thema bekend is, zullen we dat hier bekend maken.

Voor de lunch nemen jullie zelf gerechten mee, voor jezelf of om uit te delen ("Potlucklunch").

Inschrijven voor de terugkomdag is alleen mogelijk als u eerder de cursus "Draagadvies" hebt gevolgd via Zorgdragen Opleidingen.